PAROLA SIFIRLAMA YÖNERGESİ

PAROLA SIFIRLAMA YÖNERGESİ


PAROLA SIFIRLAMA YÖNERGESİParolanızı sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


  1. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan, aşağıdaki görselde ok ile gösterilen butona tıklayın.  1. Açılan mini pencerede aşağıdaki görselde de görülen Profil yazısına tıklayın.
  1. Açılan profil ekranında Eski Şifre alanına mevcut şifrenizi girmelisiniz. Şifre alanına ise Alotech’in Parola Güvenliği politikasına uyan yeni şifrenizi girerek kaydedebilirsiniz.  1. Şifreniz başarıyla değiştirilmiştir.Güncel parolanızı hatırlamıyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.


  1. Giriş ekranında “Parolamı Unuttum” seçeneğine tıklayın.  1. Açılan “Şifre Sıfırlama” ekranında hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini girmelisiniz.
  1. Aktivasyon mailinin e-posta adresinize gönderildiğine dair bir bildirim alacaksınız.
  1. E-posta adresinize aşağıdaki örnekteki gibi “Şifre sıfırlama linki” iletilecektir. Linke tıklayarak şifre sıfırlama sayfasına gidebilirsiniz.
  1. Açılan sayfada Alotech Parola Güvenliği politikasına uyan yeni şifrenizi girerek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.Alotech hesabızın bağlı olduğu e-posta adresine erişemiyorsanız ve bu nedenle parola değiştirme işlemlerini sağlayamıyorsanız operasyon yöneticinize konuyu bildirerek yardım talep edebilirsiniz.